VÝPRODEJOVÉ slevy až 79 %!

ALP Likvidátor pachu pro domácnost borovice 215 ml

150 Kč –34 %
ALP Likvidátor pachu pro domácnost borovice 215 ml
150 Kč –34 % 99 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Ekologický likvidátor pachu do vaší domácnosti s vůní borovice. Neutralizuje pachy v domácnosti z vaření, spálenin, lednice, hniloby, plísně, odpadkových košů a toalet. Spolehlivý na pachy po kouření. Aplikujte přímo na zdroj, jako i do odpadkových košů, na dřevo, omítky, čalounění, závěsy aj.  Neředěný rozprášit do ovzduší shora dolů. Netvoří skvrny, nepoškozuje žádný materiál.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení : Esenciální oleje, voda.

Návod k přípravě : Před upotřebením protřepejte. Neutralizuje pachy v domácnosti z vaření, spálenin, lednice, hniloby, plísně, odpadkových košů a toalet. Spolehlivý na pachy po kouření. Aplikujte přímo na zdroj. Silně rozprášit nebo nalít do toalety po spláchnutí, na plasty do odpadkových košů, na dřevo, omítky, čalounění, závěsy aj. Při vytírání podlah, plastů, lednic a praní (do 60 °C) min. 50 ml na 10 l. Neředěný rozprášit do ovzduší shora dolů. Netvoří skvrny, nepoškozuje žádný materiál. Likvidátor pachu navazuje aktivní vazbu s pachy a odstraňuje je rozkladem. Pachy nepřekrývá vlastní vůní, ale neutralizuje.

 

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před mrazem a vysokými teplotami. Chraňte oči před zásahem rozprašovače. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.
Legislativní zařazení:

Země původu : Česká republika.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid
Hmotnost: 0.239 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: