ECOVER ZERO tekutý prací prostředek koncentrovaný 1,5 l

Vegan
Značka: Ecover
259 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.4.2021

Ekologický tekutý prací prostředek Ecover. Prádlo účinně vypere a krásně provoní. Vhodný i pro citlivější pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncentrovaný tekutý prací prostředek Ecover vypere barevné i bílé prádlo. Pere efektivně i při nižších teplotách. Prací prostředek účinně vypere odolnou špínu a skvrny různého druhu už při 30 °C a přitom zachová zářivé barvy vašeho oblečení. S tekutým pracím prostředkem od ECOVERU šetříte energii, peníze a samozřejmě i planetu Zemi. Koncentrovanější veze pracího prostředku vypere 30-42 pracích dávek.

Prostředek na praní prádla je stejně jako všechny výrobky od firmy ECOVER vyrobený na rostlinné a minerální bázi. Neobsahuje ropné složky ani optické zjasňovače, chemikálie, které odrážejí světlo.Prostředek je bez parfemace, takže je vhodný i pro velmi citlivou či alergickou pokožku. Můžete ho také provonět prá kapkami svého oblíbeného éterického oleje a dodat mu unikátní vůni, která bude vonět právě vám. Přípravek je biodegradabilní a není testovaný na zvířatech. Je balený ve 100% recyklovatelných obalech včetně uzávěrů.

Složení : 5-<15 % aniontové povrchově aktivní látky, 5-<15 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % mýdlo, enzymy. Další: voda, citronan sodný, denaturovaný alkohol, glycerol, polypropylen tereftalát, trisodium ethylenediamine disuccinate, Kyselina mléčná. VAROVÁNÍ: H319 - Způsobuje vážné podráždění očí. P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí. P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 - Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. V případě nutnosti lékařské péče u sebe mějte obal nebo etiketu produktu.

Návod k přípravě : Vhodné na bílé a barevné prádlo. Nevhodné na vlnu a hedvábí. Pro ruční praní, v případě sklonům k alergiím, používejte rukavice. Dávkování: 1 odměrka = 35 ml Mírně špinavé prádlo Středně špinavé prádlo Velmi špinavé prádlo Měkká voda 35 ml 40 ml 50 ml Středně tvrdá voda 40 ml 50 ml 60 ml Tvrdá voda 50 ml 60 ml 70 ml Balení obsahuje 30 - 42 pracích dávek, dle míry znečitění.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí
Legislativní zařazení: Ekologický prostředek.

Země původu : Belgie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Praní
Hmotnost: 1.688 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: