VÝPRODEJOVÉ slevy až 79 %!

Ořechová másla

2 položek celkem
monki-krem-arasidovy-jemny-bio-330-g-biostory
Bez lepku BIO Vegan
119 Kč –32 %
81 Kč

Neobsahuje žádné přidané umělé látky ani přidaný cukr. Skvělá pomazánka na pečivo k snídani i k svačině. Poctivý burákový krém s širokým využitím i v teplé kuchyni.

8712439030603
tahiiin
Akce Tip Bez lepku BIO Vegan
135 Kč –37 %
85 Kč

Tahini je tradiční pasta ze sezamu v BIO kvalitě bez přidané soli. Jedno z nejoblíbenějších semínkových másel. Neobejde se bez něj hummus (pomazánka z cizrny).

8712439011305

Oblíbenost ořechových másel nabývá stále větší popularitě. Důvod je prostý, jsou zkrátka chuťovou slastí. Navíc vám mohou dodat zdravé tuky, kvalitní bílkoviny a sacharidy. Myslete na své zdraví a vybírejte si kvalitu, bez zbytečných konzervantů, dochucovadel a cukru.

#ShowMore#

A také krémy ve skle, které jako obalový materiál nepropouští do potravin žádné chemické látky. Oproti obalům umělohmotných, ty mohou do krémů uvolňovat zdraví neprospěšné látky, jako například bisfenol A, jenž narušuje hormonální rovnováhu v organismu.

Vychutnejte si ořechové máslo přidáním do kaší, dezertů, na palačinky, do muffinů a sladkého pečení všeobecně. Nebo při vaření, kdy vám výtečně chuťově doplní asijská jídla a hlavně i samotné na lžičku, no dobře dvě lžičky, tři..čáry máry a máslo je fuč. Někdy docela často takto „čarujeme“ ořechovým krémům se prostě nedá odolat, na to se připravte.