VÝPRODEJOVÉ slevy až 79 %!

Válka Aurelius BIO 2016 výběr z hroznů polosuché 500 ml

Bez lepku BIO Vegan
229 Kč –26 %
valka-aurelius-bio-2016-vyber-z-hroznu-polosuche-500-ml-biostory
229 Kč –26 % 170 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Nádherný Aurelius 2016 v biokvalitě od vinařství Válka, který si získal naše srdce. A získá si i to vaše, věřte nám. Zaujme jak skvěle vybalancovanou kombinací cukru a kyselinky, tak smyslnou vůní. Jiskrná zlatá barva. Velmi vysoká viskozita. Překrásná kombinace nasládlých tónů zralého zahradního ovoce, hrušek, lehkého náznaku eukalyptu a čerstvě stočeného medu. Důmyslná nasládlá chuť s příjemnou hravou kyselinkou vám zaplaví celá ústa a vy to budete milovat. Plné a extraktivní víno s velmi dlouhým medovým závěrem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílé víno polosuché, výběr z hroznů. Rodinné vinařství Válka - pěstuje révu na svazích Přírodního parku Výhon, ve vinařské obci Nosislav. Více než 8 ha vinic je umístěno v krásné viniční trati Přední hory, kde vinařstvím budované kamenné meze z místního materiálu pomáhají biologické rozmanitosti. Jako malovýrobci tvoří víno jako umělecké dílo. Úcta k přírodě a krajině umožní i našim potomkům, aby zůstala úrodná, zdravá a čistá. Vinařství po staletí dává Jižní Moravě neopakovatelný charakter, který je prací lidí přetvářen v kulturní místo k žití. Slunce, půda a píle vinaře se promítají do osobitých vín se znaky minerality, která vždy nesou pečeť svého původu v krajině Výhonu. Víno je výsledkem pracovního úsilí, při kterém vinař srůstá s půdou, sklepem a vesnicí, kde víno vzniká.

Pan Válka o svém vínu: Prožívám významný den. Prožívám radost. Po dlouhém úsilí sklízím plody své práce. Nic již nebrání tomu, abych se plně věnoval chuti Aurelia a užíval si chvíli naprosté blaženosti. Výjimečný den oslavuji výjimečným nápojem.

Víno pro zvláštní příležitosti. Vhodné na oslavu životního úspěchu, jubilea nebo třeba jen krásného a dokonalého dne.

Kvalitní Moravské víno z bioprodukce, kdy zvláště u vinné révy jako jedné z nejvíce chemicky ošetřovaných plodin, by měl člověk ocenit právě víno v biokvalitě a využít tak všechny jeho zdravé benefity v čisté přírodní formě a jemné chuti.

Ocenění:

  • TOP 77 vín v ČR 2017
  • Stříbrná medaile Pardubický festival vína 2017
  • Stříbrná medaile Festwine 2017
Země původu Česká republika
Vinařská oblast Morava
Vinařská podoblast Velkopavlovická
Vinařská obec Nosislav
Viniční trať Přední hory
Ročník 2016

 

Složení:

víno vyrobené z ekologicky pěstovaných hroznů

Skladování:

Doporučená teplota skladování 5 - 15 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé a růžové víno
Hmotnost: 0.95 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: