VÝPRODEJOVÉ slevy až 79 %!

Válka Svatovavřinecké rosé BIO 2018 pozdní sběr suché 750 ml

Bez lepku BIO Vegan
219 Kč –27 %
valka-svatovavrinecke-rose-bio-2018-pozdni-sber-suche-750-ml
219 Kč –27 % 159 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Moravské růžové bio víno, které je lehké, svěží a ovocné chuti. Představte si ovocný sad z rána, s výhledem na rozkvetlou krajinu zalitou jarním sluncem, ve kterém vám podají jahodové pyré se zmrzlinou a pohltí vás naprosto bezstarostná nálada.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typově je víno suché zatřídění pozdní sběr ročník 2018. Zbytkového cukru obsahuje 3,2 g/l, kyselina 5,7 g/l, bezcukerný extrakt 20,8 g/l.

Teplota podávání růžového vína by měla být vychlazena na 8 - 12 °C, aby mohla vyniknout jeho svěží ovocná chuť. Růžové víno je vhodné podávat ve sklenici ve tvaru otevřeného tulipánu, který podtrhne vůni a chuť vína. Případně můžete zvolit sklenice pro víno bílé.

Kvalitní Moravské víno z bioprodukce, kdy zvláště u vinné révy jako jedné z nejvíce stříkaných plodin, by měl člověk ocenit právě víno v biokvalitě a využít tak všechny jeho zdravé benefity v čisté přírodní formě a jemné chuti.

Ocenění:

  • stříbrná medaile Biovíno 2019

 

Rodinné vinařství Válka - pěstuje révu na svazích Přírodního parku Výhon, ve vinařské obci Nosislav. Více než 8 ha vinic je umístěno v krásné viniční trati Přední hory, kde vinařstvím budované kamenné meze z místního materiálu pomáhají biologické rozmanitosti. Jako malovýrobci tvoří víno jako umělecké dílo. Úcta k přírodě a krajině umožní i našim potomkům, aby zůstala úrodná, zdravá a čistá. Vinařství po staletí dává Jižní Moravě neopakovatelný charakter, který je prací lidí přetvářen v kulturní místo k žití. Slunce, půda a píle vinaře se promítají do osobitých vín se znaky minerality, která vždy nesou pečeť svého původu v krajině Výhonu. Víno je výsledkem pracovního úsilí, při kterém vinař srůstá s půdou, sklepem a vesnicí, kde víno vzniká. 

Země původu Česká republika
Vinařská oblast Morava
Vinařská podoblast Velkopavlovická
Vinařská obec Nosislav
Viniční trať Přední hory
Ročník 2018

Složení:

víno je z ekologicky pěstovaných hroznů

Skladování:

Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 5 - 15°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé a růžové víno
Hmotnost: 1.15 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: