Věrnostní slevy pro registrované

Vážíme si Vašich nákupů u nás a jako důkaz máme připravené slevy pro registrované zákazníky, díky kterým ušetříte nemalé peníze. 

Podmínka získání slevy je prostá, stačí se zaregistrovat na našem e-shopu. Pokud jste již registrovaní, stačí se před každým nákupem přihlásit do Vašeho účtu a sleva se bude automaticky vypočítávat z hodnoty Vašich předchozích zaplacených objednávek za posledních 12 měsíců.

Tip: Domluvte se s více lidmi (širší rodina, kamarádi, kolegové z práce apod.) a objednávejte si na jeden registrovaný účet společně. Dosáhnete tak na vyšší slevu jednodušeji a rychleji.

Věrnostní slevy pro registrované zákazníky:

Výše slevy na celý nákup v % Hodnota Vašich objednávek za posledních 12 měsíců
1 % nad 2000 Kč
2 % nad 3000 Kč
3 % nad 5000 Kč
5 % nad 10 000 Kč

 

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Sleva se vždy počítá z ceny po registraci. Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté objednávky provedené pod daným registrovaným účtem.

Provozovatel obchodu Jan Dofek jako podnikající fyzická osoba IČ: 08427291, který provozuje e-shop www.biostory.cz si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, platnost slev ukončit, či ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.

Slevy je možné sčítat s dalšími kupóny a slevovými kódy. Aktuální obrat Vašich objednávek zjistíte po přihlášení v osobním profilu. 

Tak pěkně nakupujte, ať pořádně ušetříte :-)